ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΕΕ
20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

 

Την Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2016 θα διεξαχθούν οι εκλογές του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας.  Στα πλαίσια της καλύτερης αντιπροσώπευσης και των Εργοληπτών Δημοσίων Έργων η ΠΕΔΜΕΔΕ καλεί τα μέλη της να υποστηρίξουν συναδέλφους Εργολήπτες, μέλη της Ένωσης. Παραθέτουμε ονόματα συναδέλφων ανά παράταξη για την Αντιπροσωπεία του ΤΕΕ.

                               

                       ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  – (Δ.Κ.Μ.)

Α/Α ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ – ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
 2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Γ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ                  Π.Μ.
 14. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ                  Π.Μ.
 27. ΚΥΠΡΑΙΟΣ Μ. ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                 Π.Μ.
 28. ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       Α.Μ.
 32. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                        Π.Μ

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Νομού Μαγνησίας

Α/Α ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ – ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
 1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                      Π.Μ.

 

       Για το Περιφερειακό Τμήμα Ανατολικής Στερεάς Ελλάδας

Α/Α ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ – ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
 5. ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Α. ΘΩΜΑΣ                                     Π.Μ.

             

Για το Περιφερειακό Τμήμα Θράκης Νομός Ροδόπης

Α/Α ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ – ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
 4. ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Μ. ΙΩΑΝΝΗΣ                       Μ.Μ.
 10. ΣΟΦΙΑΝΟΣ  Α. ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ               Π.Μ.

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Θράκης Νομός Έβρου

Α/Α ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ – ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
 2. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ  Δ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                               Η.Μ.

 

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής & Δυτικής Θεσσαλίας

Α/Α ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ – ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
  ΧΡΙΣΤΑΝΤΩΝΗΣ Η. ΣΩΤΗΡΙΟΣ                           Π.Μ.

 

 

               ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – (ΔΗ.ΣΥ.Μ.)

Α/Α ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ – ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
 43. ΠΑΝΑΣ Θ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ                             Π.Μ.

 

                         Για το Περιφερειακό Τμήμα Δυτικής Ελλάδας

Α/Α ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ – ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
 3. ΜΠΟΣΝΑΚΙΔΗΣ Κ. ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ            Π.Μ.

 

 

                   ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΗ.ΠΑ.Μ.)

Α/Α ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ – ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
 6. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Θ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)          Α.Μ.
 24. ΚΑΨΑΣΚΗΣ Δ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                   Π.Μ.

 

 

Για το Περιφερειακό Τμήμα Κεντρικής Μακεδονίας

Α/Α ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ – ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
 82. ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Σ. ΗΛΙΑΣ                                      Π.Μ.

                                         

 

 

                                      ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΕΕ

Α/Α ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ – ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
 14. ΛΑΖΑΡΟΥ Ι. ΜΑΡΙΝΟΣ                            Η.Μ.